August 10, 2012

there is in me such darkness in which wolves feast

sometimes wounds appear only when you look at me. I'm naked and full of light. 
lying on a bed which you carefully prepared for night. our sensitiveness laboratory. 
I see as my skin slowly dissect under your eyes blade. you feed yourself with me as a wolf.
15 comments:

 1. I love the intimacy and honey-like colors. But the most of all I love how genuine they are. You are such an inspiration!

  ReplyDelete
 2. Wow wow wow. I especially like the first picture, but they're all fantastic.

  ReplyDelete
 3. la segunda imagen es mi preferida, me encanta la forma en la cual las manos del chico la toman desde el cuello, se aprecia el placer en el gesto, por parte de ambos, encantadoramente deseable.
  un abrazo.

  ReplyDelete
 4. I agree, I love all these pictures and the intimacy. For the pictures of the cuts though. ):

  ReplyDelete
 5. Niedawno odkryłam twoje zdjęcia. Moim zdaniem jesteś bezkonkurencyjna. Po prostu twoje pomysły i ich realizacja są nie z tego świata.

  ReplyDelete
 6. zgodzę się z przedmówcami. nie mogę się doczekać kolejnej Twojej wystawy. i kolejnej książki. już nie wspominając o następnych zdjęciach :)

  ReplyDelete
 7. Twoje zdjęcia to czysta poezja. Każde z nichjest jak wers, a wszystkie tworzą najpiękniejszy wiersz - Ciebie. Gdy oglądam zdjęcia Was dwoje, zawsze płaczę ze wzruszenia. Pobudzasz we mnie najbardziej skrywane tęsknoty. Czasem strachy.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mam dokładnie to samo, zwłaszcza na zdjęciach, które przedstawiają ich razem. Albo te rany... wydają się płakać. Może to głupio zabrzmi, ale gdybym mogła, przytuliłabym do nich policzek. tak są czułe...

   Delete
 8. JESTEŚ MOIM FAWORYTEM WŚRÓD FOTOGRAFÓW. AŻ DZIWIĘ SIĘ I JEDNOCZEŚNIE JESTEM DUMNA, ŻE POCHODZISZ Z POLSKI. BARDZO CHCIAŁABYM MIEĆ KIEDYŚ MOŻLIWOŚĆ POZNANIA CIĘ OSOBIŚCIE, CHOĆ NIESTETY JESTEM Z DRUGIEGO KOŃCA POLSKI. TO, CO CENIĘ NAJBARDZIEJ NA TWOICH FOTOGRAFIACH TO TO, ŻE OPOWIADAJĄ O TWOIM ŚWIECIE, SĄ NIESAMOWICIE SZCZERE I POETYCKIE. WIĘKSZOŚĆ LUDZI POTRAFI OWSZEM ZROBIĆ ŁADNE PORTRETY, MOŻNA NA NICH ZOBACZYĆ EMOCJE, ALE TWOJE ZDJĘCIA OPOWIADAJĄ HISTORIE I TO JEST NIEPOWTARZALNE. NIE DA SIĘ TWOICH ZDJĘĆ POMYLIĆ Z ŻADNYMI ZDJĘCIAMI INNYCH FOTOGRAFÓW. GRATULUJE.

  ReplyDelete
 9. niesamowity talent, miło oglądać pracę prawdziwych artystów, których tak mało w dzisiejszych czasach :)

  ReplyDelete
 10. zawsze kiedy oglądam Twoje fotografie, czuję jakbym czytała wiersze ukochanej Poświatowskiej...uwielbiam Twoją uczuciowość.

  zastanawiam się tylko czy tak piękne zdjęcia wykonujesz za pomocą statywu czy masz kogoś do pomocy? pytam, bo kadry są naprawdę piękne, wyjątkowe i takie dopracowane

  ReplyDelete
 11. Hey! I just found your blog and i just love it!!!! your photos are not perfect and great. Your images are incredibly realistic and my stomach going around when i look this beautifull art. These pictures facilitate the presence so much! Sorry my bad english.

  I just love your pictures. <3

  <3:Anniina. Finland

  aurrrevoir.blogspot.fi

  ReplyDelete
 12. Even wolves hid their teeth whenever shelter was given.

  ReplyDelete