January 17, 2016

8 comments:

 1. lisia opiekunko
  od ciepła twojej krwi topnieje śnieg

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jesteś najczulszą artystką, jaką poznałam . wobec Ciebie nie ma co używać słów największa, najbardziej uzdolniona. Ty jesteś po prostu najczulsza z wszystkich.

   Delete
 2. Monika (z drugiej strony kosmosu)Friday, 22 January, 2016

  Kochana Lauro, która przelewasz na obrazy nasze dusze, bardzo chciałabym nawiązać z Tobą kontakt, poznać Cię bliżej, zrozumieć skąd taka ogromna wrażliwość i czułość w jednej tylko maleńkiej istocie. Mieszkam w Krakowie, to aż dziwne, że mogłyśmy kiedyś mijać się na jednej z krakowskich uliczek, pośród kamienic i spacerujących cicho gołębi. Chciałabym pokazać Ci moje obrazy (studiuję na ostatnim roku na ASP), podzielić się z Tobą moim światem. Przeczytałam gdzieś, że na jesień wyruszasz do Warszawy. Mam nadzieję, że nie na zawsze. To miasto bez Ciebie nie będzie już tym samym miastem. Całuję Cię najczulej, jak potrafię. M.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Napisz do mnie tutaj: laura.makabresku@gmail.com

   Delete
 3. Kochana, uwielbiam Twoje baśniowe cykle zdjęć. Te pełne zimy, zwierząt, ciepła, bliskości, wewnętrznej harmonii i spokoju. Pomimo obecnej tam śmierci wszystko wydaje się być spokojne i pełne światła. Jesteś małą ptasią czarodziejką.

  ReplyDelete
 4. nigdy nas nie opuszczaj

  ReplyDelete